Багато субакаунтів із різними номерами банківських рахунків

Created: 30.03.2021
Last updated: 30.03.2021
Кількість відвідувань статті: 240

Якщо Ви хочете виставити рахунок-фактуру з окремим номером банківського рахунку для кожного з ваших Клієнтів, на BitFaktura.com.ua слід ввести окремі відділи.

Увійдіть у свій акаунт, а потім перейдіть до Налаштування > Дані фірми > ДОДАТИ НОВИЙ БАНКІВСЬКИЙ РАХУНОК. Програма створить новий відділ з дубльованими даними фірми, але залишить місце для заповнення банківського рахунку. Зверніть увагу, що продублюються дані фірми, які зазначена "Так" у стовпці "ГОЛОВНИЙ".

Після його заповнення та збереження змін Користувач може вибрати кілька однакових відділів з різними номерами банківських рахунків.

Визначивши Постачальника з різними банківськими рахунками, перейдіть до виставлення документа.

Створюючи рахунок-фактуру, відредагуйте дані Постачальника за допомогою кнопки Редагувати та виберіть одного з Постачальників із відповідним банківським рахунком.

Немає можливості додавання кількох банківських рахунків на одному рахунку-фактурі, але Ви можете додати їх вручну під час заповнення рахунку-фактури, скориставшись інструкцією. (https://pomoc.fakturownia.pl/1541096-Kilka-kont-bankowych-na-jednej-fakturze) Назад


Додати коментар