Валюта банківського рахунку

Створено: 20.06.2024
Остання актуалізація: 21.06.2024
Кількість відвідувань статті: 137

У BitFaktura ви можете встановити валюту банківського рахунку для вашої фірми або додаткового відділу, створеного в рамках фірми. 

Ви можете вказати номер банківського рахунку та його валюту при створенні / редагуванні відділу. 

Якщо ви щойно додали акаунт у системі, вам необхідно вказати інформацію про свою фірму. Ви можете зробити це через Налаштування > Дані фірми. Там також можна редагувати дані, додані раніше.

У формі відділу ви можете внести необхідну інформацію. Всі питання, пов'язані з номером рахунку, його валютою та назвою банку, ви можете заповнити у розділі БанкУ полі Банк ви можете додати назву свого банка. У полі Банківський рахунок вкажіть номер свого рахунку, який буде відображений на рахунку-фактурі. Код SWIFT — це ідентифікаційний код установи, який можна знайти на сайті вашого банка. Поле Валюта банківського рахунку дозволяє визначити валюту вашого рахунку в банку. У цьому полі ви можете вибрати валюту зі спадного списку. Список містить найпопулярніші валюти, такі як EUR, PLN, USD, GBP тощо.

Опція більше дозволяє розширити перелік валют, доступних для вибору.Ознайомтеся також: Основна валюта вашого акаунта, валюта рахунку за замовчуванням та валюта вашого банківського рахунку

Ознайомтеся також: Як додати більше номерів рахунків до рахунка-фактури
 


Назад


Додати коментар
Наша служба підтримки